Cabana Alicia

Belangrijkste voorzieningen

  • 30 m²

Locatie

    Cabana Alicia Cochrane appartementen van 30 m² bieden snelle toegang tot verschillende stadsoriëntatiepunten, zoals Mercado Municipal, gelegen op op loopafstand van nog geen 5 minuten hiervandaan. Het appartement omvat wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.

    Het 1-slaapkamer appartement is op maar 350 meter van Mercado Tamango en op 3 km van Reserva Nacional Tamango gesitueerd. Cabana Alicia appartement ligt op 130 km van Villa Cerro Castillo. Parque Patagonia ligt op loopafstand van nog geen 14 minuten.

    Gasten zijn welkom om eigen eten in een kitchenette te koken. Doctor Steffens / Golondrinas bushalte bevindt zich in de buurt van de 1-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 10:00

    Kameropties bij Cabana Alicia Cochrane

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cabana Alicia Cochrane Bedden foto Cabana Alicia Cochrane Buitenkant foto Cabana Alicia Cochrane Kamer foto Cabana Alicia Cochrane Kamer foto Cabana Alicia Cochrane Keuken foto Cabana Alicia Cochrane Faciliteiten foto Cabana Alicia Cochrane Toiletten foto Cabana Alicia Cochrane Faciliteiten foto Cabana Alicia Cochrane Zakenleven foto Cabana Alicia Cochrane Andere info foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Cabana Alicia Cochrane

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Cabana Alicia Cochrane

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Cabana Alicia appartement?
      Cabana Alicia appartement heeft een oppervlakte van 30 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cabana Alicia Cochrane